Her Zaman, Her Yerde İş Bul


Her Zaman, Her Yerde Kiralama


Maaşınız, Kripto Para BirimindePROJE

BİZİM ÜRÜNÜMÜZ

Jobchain®, kimsenin istediği zaman, istediği yerde kiralayabilmesini veya işe almasını ve kripto para biriminde maaş kazanmasını sağlayan bir ekosistemdir.

Her Zaman, Her Yerde İş Bul

Jobchain®, kullanıcıların istedikleri zaman, istedikleri yerde iş bulmalarını sağlar. Mevcut tekliflere göz atın ve bugün işe alın.

Her Zaman, Her Yerde Kiralama

İstediğin zaman, istediğin yerde kirala. Sonuçlarınızı yere, uygunluğa, derecelendirmeye veya ücretlendirmeye göre filtreleyin. Esnek, güvenli ve özel

Cryptocurrency'te Maaşınızı Kazanın

Anında kripto para birimindeki işler veya hizmetler için ödeme yapın ve ödeme alın. Kendi esnek ödeme planınızı ayarlayın.

VİTRİN

Jobchain® kiralamayı ve işe almayı kolaylaştırır. Yerli kartımız olan JOB sayesinde, herhangi bir kişi şifreli para biriminde iş veya hizmetler için ödeme yapabilir ve ödeme yapabilirdi

İhtiyacın olan her şey.

Jobchain® Uygulaması bir şifreleme para birimi cüzdanı içerir. Kullanıcılar, tercih ettikleri şifreleme para birimlerini alabilir, satabilir, gönderebilir ve saklayabilir. Bizi izlemeye devam edin, uygulamamıza daha fazla özellik eklenecektir.

Ücretsiz ve Güvenli

Jobchain® Uygulaması ücretsizdir. Kullanıcıların bir KYC / AML doğrulama işlemini geçmesi gerekecekti. Platformumuz, ekosistemimizde gerçekleşen tüm iletişim ve işlemlerin güvenliğini garanti eder.

Sınırsız Özellikler

Gelmek için daha fazla. Her ne kadar işe alınmak ve işe alınmak Jobchain® App'in özü olsa da, bununla sınırlı değil. Jobchain® Uygulaması, varlık yönetimi ile yenilikçi bir kripto cüzdanı içerir.

Eşsiz tasarım.

Kullanıcı arayüzü, herkesin işe alınmasını ve işe alınmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Mühendislik

Ekibimiz işe alım sürecini kolaylaştıran bir dizi işlev oluşturmuştur. Tek bir tıklamayla kullanıcılar tercih ettikleri çalışanı veya işverenini seçebilir.

Tam sohbet

Yerleşik sohbetimiz ile kullanıcılar herhangi bir konuyu meslektaşları ile güvenli ve güvenli bir şekilde tartışabileceklerdir.

Ödüller.

Uygun müşteriler, iki kritere bağlı olacak bir dizi ödüle sahip olacaklar: App’da bulunan kullanıcıların derecelendirme ve miktarı.

İş Deneyimini Takip Edin

Kullanıcılar iş deneyimlerini takip edebilecek, depolayabilecek ve indirebilecekler.

Herhangi bir Profesyonel, Her Zaman, Her Yerde

Herhangi bir kullanıcı, yapmak istedikleri tercih edilen iş grubunu seçebilecek. Ayrıca, bulundukları yere göre uygun işleri takip edebilecekler. Bir iş bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Varlıklarınızı yönetmek hiç bu kadar güvenli olmamıştı.

BİZİM TAKIM

Jobchain® Ekibi sürekli büyüyor. Ekosistemin gelişimini sürdürdükçe, blok halkası teknolojisinin modern toplumda benimsenmesine katkıda bulunmak için ekibimize daha fazla üye katılacak.

FAQs

Sık sorulan Sorular.
Sorularınız için lütfen müşteri destek servisimizi kullanın. Bir ajan sizinle iletişim kuracak ve tüm sorularınıza cevap verecektir.

 • Jobchain® APP ne zaman piyasaya sürülecek?
  Jobchain® şu anda geliştirilme aşamasındadır. Tahmini için tahmini zaman dilimi Q4 2019’dur.
 • Jobchain® APP Android ve iOS için mevcut mu?
  Evet. Jobchain® APP, Android ve iOS kullanıcıları için geçerli olacak. Ek olarak, onaylı doğrulama düğümleri, kullanıcıların geçmişini doğrulamak için güçlü bir araç olarak hizmet veren Jobchain® Web APP'ye erişebilecek.
 • Jobchain® APP'yi nerede kullanabilirim?
  Jobchain®, faaliyet göstereceği her ülkede uygun olacaktır. Mevcut bölgelerin / yetki alanlarının bir listesi bu web sitesinde ve Jobchain® APP'de yayınlanacaktır.
 • Jobchain® APP'yi kullanmanın maliyeti nedir?
  Kullanıcılar APP içinde ücretsiz olarak kaydolabileceklerdir. Birini işe almak veya işe almak istemek, kullanıcıya Jobchain® platformunun bakım masraflarını karşılayacak küçük bir ücret tutacaktır.
 • Jobchain® APP'de ödemek için JOB Token'i nereden satın alabilirim?
  JOB Token çeşitli borsalarda listelenecek. Ek olarak, kullanıcılar Jobchain® APP içerisinde JOB Token satın alabilir, satabilir, gönderebilir ve saklayabilir.

Copyright © 2019. Jobchain®  |  Blockchain üzerine kurulu modern bir toplum